Nierówna gra i porażka Biofarmu

Nie tak dawno Spójnia Stargard była drużyną polskiej elity koszykarskiej. Teraz jest współliderem pierwszoligowych rozgrywek. W spotkaniu przeciwko poznańskiemu Biofarmowi nie było tego widać. Gdyby gospodarze nie przespani trzeciej kwarty, wcale nie musieli tego meczu przegrać. I tak zauważalny jest postęp, bo w ubiegłym sezonie mieli zwykle zaledwie jedną kwartę dobrą. Teraz mają jedną kiepską.

No images found.

Z pewnością Biofarm wygrałby to spotkanie, gdyby udało mu się dłużej zagrać na takim poziomie, jak w czwartej kwarcie. Goście wówczas nie istnieli. Wielka szkoda, można było sprawić dużą niespodziankę. Nierówną grę poznańskiej drużyny znów obserwował nadkomplet widzów. Jeszcze raz apelujemy do władz miasta – najwyższy czas zbudować większą halę. Panowie, nie myślcie tylko o ścieżkach rowerowych! Niebawem ujawni się ktoś, kto obieca poznaniakom budowę dużej hali i wybory wygra bez problemów.

Biofarm Basket Poznań – Spójnia Stargard 61:70 (16:15, 13:18, 11:22, 21:15). Grali: Metelski 17, Struski 10, Fiszer 8, Wieloch 8, Frąckowiak 6, Migała 6, Kurpisz 4, Bręk 2, Gruszczyński, Smorawiński, Stankowski.