Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Biofarm Poznań wygrał decydujący mecz. Zostaje w lidze

włącz .

Poznańska drużyna utrzymała się w pierwszej lidze dzięki decydującemu zwycięstwu nad Śląskiem Wrocław. Obie drużyny wygrały po dwa mecze na własnym parkiecie. Ponieważ Biofarm miał w tabeli po sezonie lepszy bilans, decydujące spotkanie rozegrał w Poznaniu i pokonał przeciwnika 66:55 po dobrym meczu, przy sali pełnej kibiców.

No images found.

Chciałoby się spytać – dlaczego Biofarm grał tak dobrze dopiero w sytuacji zagrożenia degradacją? Gdyby taką klasę i takie zaangażowanie pokazał w trakcie sezonu, uzbierałby tyle punktów, że nie trzeba byłoby się martwić o ligowy byt. Wieloch, Szymczak i Matelski przez wiele miesięcy skrzętnie ukrywali swoje prawdziwe możliwości. Klasę pokazali dopiero teraz. Goście dwoili się i troili, ale nie stać ich było na zwycięstwo z rozpędzonym Biofarmem.

Biofarm Poznań - Śląsk Wrocław 66:55 (18:16, 17:11, 14:11, 17:17). Biofarm grał w składzie: Piotr Wieloch 24, Damian Szymczak 14, Adam Matelski 13, Jakub Fiszer 4, Mikołaj Kurpisz 4, Tomasz Smorawiński 3, Michał Szydłowski 2, Mateusz Bręk 2, Wojciech Frąckowiak Patryk Stankowski,. Trener - Przemysław Szurek.