Koszykarze Biofarmu znów przegrali

Brak wiary we własne umiejętności zadecydował o porażce koszykarzy poznańskiego Biofarmu z bydgoską Astorią. Gospodarze dobrze rozpoczęli mecz. Po pierwszej kwarcie jeszcze nie prowadzili, za to pierwszą połowę wygrali, a potem było coraz gorzej. W ostatniej kwarcie zdobyli zaledwie 6 punktów. Kolejny raz przekonaliśmy się, że poznańskiej drużynie brakuje lidera, który poprowadzi kolegów do zwycięstwa, zaszczepi w nich pewność siebie.

Biofarm Basket Poznań – Astoria Bydgoszcz 62-71 (18-23, 22-15, 16-19, 6-14). Punkty dla gospodarzy zdobyli: Adam Metelski 15, Patryk Stankowski 12, Mateusz Bręk 8, Michał Szydłowski 7, Piotr Wieloch 6, Dawid Gruszczyński, 5, Tomasz Smorawiński 5, Damian Szymczak 2. Dla gości – Hubert Mazur 16, Piotr Robak 15, Mikołaj Grod 10, Mateusz Fatz 8, Dorian Szyttenholm 6, Sebastian Laydych 4.