Koszykarki MUKS-u nie dały rady Polkowicom

Koszykarki z Poznania nie miały wielkich szans na zwycięstwo w ekstraklasowym meczu przeciwko MKS Polkowice. Przegrały 74:81. Pierwszą kwartę wygrały wprawdzie jednym punktem, drugą przegrały, trzecią znów wygrały, ale w ostatniej okazały się zdecydowanie słabsze, mimo iż początkowo szło im całkiem dobrze. Ostatnie, decydujące minuty należały do koszykarek z Polkowic.

MUKS przegrał, mimo iż miał w składzie niesamowicie skuteczną zawodniczkę, celnie rzucającą za 3 punkty, doskonale też dogrywającą do koleżanek. To Renee Taylor, która zdobyła aż 40 punktów. Pozostałem były dziełem Agnieszki Skobel ((12), Żanety Durak (6), Sylwii Siemienias (6), Julii Drop (3), Magdaleny Idziorek (3), Aleksandry Dziwińskiej (2), Cierry Robertson-Warren (2).