Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Walka o drugie miejsce

włącz .

Za plecami mistrza i lidera Grunwaldu Poznań, któremu już nikt nie odbierze zwycięstwa w grupie mistrzowskiej przed play off, trwa walka o drugie miejsce powalające na uniknięcie w półfinale konfrontacji z wojskowymi. Istotny wpływ na kolejność będzie miał niedzielny mecz o godz. 12 wicemistrza kraju AZS AWF Poznań (19 pkt.) z wiceliderem Pomorzaninem Toruń (26). Także w niedzielę zagrają o godz. 14 szósta i ostatnia drużyna w grupie mistrzowskiej AZS Politechnika Poznańska (10 pkt.) ze Startem 1954 Gniezno (16).

Już w czwartek Grunwald pokonał LKS Gąsawa 7:3 (4:1). Bramki: Rataj 2, A. Mikuła 2, Kasprzyk, Krokosz i P. Bratkowski - R. Wiśniewski,J. Wiśniewski i M. Wrzesiński.

W grupie spadkowej Warta Poznań uległa w czwartek Stelli Gniezno 1:2 (1:2). Bramki: Mateusz Grochal - Lewartowski, Robert Grotowski. Dzięki wygranej Stella (12 pkt.) z ostatniego miejsca awansowała na przedostatnie przed Wartę (9). W niedzielę o godz. 14 prowadząca w tej grupie Polonia Środa Wielkopolska (17 pkt.) zmierzy się z LKS Rogowo (12).

(AK)