Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Wicemistrzynie hokeja na trawie kontra mistrzynie

włącz .

Prestiżowy mecz Mistrzostw Polski kobiet w hokeju na trawie kobiet odbędzie się o godz. 15 w niedzielę, 7 bm. o godz. 15. Na boisku przy ul. Przystań wicemistrzynie AZS Politechnika Poznańska zagrają z mistrzyniami Startem Brzeziny. Tego samego dnia o godz. 9 spotkanie Zespołu SMS Poznań z LKS Rogowo na stadionie AWF.

Najciekawsze mecze drużyn walczących także tylko w niedzielę o awans do pierwszej czwórki ekstraklasy hokeja na trawie mężczyzn odbędą się w Gnieźnie i w Gąsawie. W pierwszym z wymienionych miast Start 1954 (dotychczas 14 pkt.) podejmuje o godz. 13 wicemistrza kraju i wicelidera Pomorzanina Toruń (25 pkt.). Natomiast w Gąsawie tamtejszy LKS (11 pkt.) zmierzy się o godz. 15 z AZS AWF Poznań (17 pkt.).

W zaległym spotkaniu Gąsawa przegrała 2:6 (0:1)  z liderem i obrońcą tytułu Grunwaldem. Bramki dla gospodarzy strzelił Janicki (44 krótki róg, 48 kr), a dla gości: Hulbój 2 (34, 65), Dutkiewicz 2 (40 kr, 54 kr), Mateusz Poltaszewski (36) i Michał Poltaszewski (67).

Pozostałe mecze: grupa mistrzowska godz. 12 Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska, grupa spadkowa godz. 12 LKS Rogowo – Stella Gniezno, godz. 14 Polonia Środa Wielkopolska – Warta Poznań.

(AK)