Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Wygrane polskich hokeistów i remis z Bangladeszem

włącz .

Dwa zwycięstwa i remis zanotowała reprezentacja Polski w hokeju na trawie mężczyzn na sztucznej murawie Centralnego Ośrodka Sportu w Wałczu. Przeciwnikiem był azjatycki Bangladesz. Kończy się pierwsza faza rozgrywek ekstraklasy mężczyzn, finiszuje liga kobieca.

W pierwszym spotkaniu biało-czerwoni wygrali 1:0 (0:0) dzięki bramce z krótkiego rogu Ryszarda Wiśniewskiego (60 min). Również dzień później Polacy zwyciężyli 1:0 (0:0) po golu Mateusz Hulbója (35). Wreszcie w ostatnim z towarzyskich spotkań był remis 2:2 (2:2). Bramki dla Polski z krótkich strzelili: Artur Nojgebauer (11) i Robert Gruszczyński (27).

Finał jesieni w hokeju seniorów

Dziewiątą kolejkę spotkań, zarazem ostatnią w pierwszej fazie rozgrywek ekstraklasy mężczyzn w hokeju na trawie, zaplanowano na niedzielę, 23 bm. Poprzedzi ją w sobotę o godz. 17 zaległy mecz w Toruniu miejscowego Pomorzanina ze Stellą Gniezno.

Terminarz niedzieli. Godz. 12  Start 1954 Gniezno – Polonia Środa Wielkopolska, godz. 14.00 Warta Poznań – LKS Rogowo,  AZS Politechnika Poznańska – AZS AWF Poznań, LKS Gąsawa – Pomorzanin i Stella – Grunwald Poznań.

Po 9. kolejkach nastąpi podział na grupę mistrzowską (pierwszych sześć drużyn) i spadkową (z miejsc od siódmego do dziesiątego). Punkty, które zdobyły drużyny zostaną podzielone przez „dwa”. Do dalszej rywalizacji zespoły przystąpią z zerowym kontem bramkowym.

Pierwsze dwie kolejki, jeśli aura, pozwoli, zostaną rozegrane w grupie mistrzowskiej 5 i 6 listopada.

Ostatki seniorek w hokeju na trawie

Dwa ostatnie mecze jesienią o 41. Mistrzostwo Polski seniorek w hokeju na trawie odbędą się w niedzielę. O godz.11  lider Start Brzeziny zmierzy się u siebie z LKS Rogowo. O godz.16 broniący tytułu  AZS Politechnika Poznańska zagra z Zespołem Szkół Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu.