Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Startują ligi hokeja na trawie

włącz .

3 kwietnia rozpocznie się druga runda rozgrywek ligowych w hokeju na trawie mężczyzn i kobiet. W ekstraklasie mężczyzn, z kompletem 27 punktów prowadzi obrońca tytułu Grunwald Poznań. 24 punkty ma ubiegłoroczny wicemistrz Pomorzanin Toruń. Przewaga tego duetu nad resztą stawki jest spora. Trzecie i czwarte miejsca zajmują z 17 pkt. drużyny akademickie z Poznania: AZS Politechnika Poznańska i AZS AWF. O 3 punkty mniej mają LKS Gąsawa i Start 1954 Gniezno.

Zaciętej walki o utrzymanie można się spodziewać ze strony trzech ostatnich drużyn: beniaminka Ósemki Tarnowskie Góry, który ma 5 punktów oraz Siemianowiczanki i Polonii Środa Wielkopolska - po 4 punkty. Już w niedzielę o godz. 14 Polonia podejmująca u siebie Ósemkę będzie miała szansę opuścić ostatnia lokatę w tabeli.

A oto zestaw pozostałych spotkań (wszystkie w niedzielę): godz. 12 Stella Gniezno - Grunwald, godz. 14 Start 1954 - AZS AWF, LKS Gąsawa - AZS PP i Siemianowiczanka - Pomorzanin.

W liczącej 4 zespoły lidze pań na czele obrońca tytułu - Start Brzeziny z 15 punktami. Tyle samo ma na koncie AZS Politechnika Poznańska.

W niedzielę mecze: o godz. 10 LKS Rogowo - Start Brzeziny (na sztucznej trawie w Gąsawie) i o godz. 12 AZS PP - Ósemka Tarnowskie Góry.

(AK)