Warta wygrała XXI Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy Minihokeja

Pierwszy zespół Warty I Poznań zwyciężył w XXI Międzynarodowym Turnieju Gwiazdkowym Minihokeja halowego. W finale pokonał 2:1 lokalnego rywala - Grunwald Poznań. Wspomniane drużyny po raz trzeci z kolei spotkały się w finale. Miejsce na podium wywalczył także UKS SP 26 I Poznań dzięki wygranej 1:0 z ukraińską drużyną HC Politechnik Korosten.

Klasyfikacja końcowa: 1. KS Warta I Poznań, 2. WKS Grunwald Poznań, 3. UKS SP 26 I Poznań, 4. HC Politechnik Korosten (Ukraina), 5. SP 51 Poznań, 6. KS Polonia Środa Wielkopolska, 7. KS Swarek Swarzędz, 8. KS Lipno Stęszew, 9. SS Klevas Siaulai (Litwa), 10. SP 5 Swarzędz, 11. SP 36 Poznań, 12. KS AZS Politechnika Poznańska, 13.HC Nova Dubnica (Słowacja), 14. KS Warta II Poznań, 15. HC Spartak Korosten (Ukraina), 16. UKS SP 26 II Poznań.

Pomysłodawcą najstarszej halowej imprezy dla dzieci jest kierownik Sekcji Hokejowej Warty Poznań, w przeszłości mistrz Polski - Hieronim Stawujak. Organizatorami byli: Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznań, KS Warta Poznań, Polski Związek Hokeja na Trawie, Wielkopolski Związek Hokeja na Trawie oraz sympatycy i darczyńcy "zielonych", a także rodzice.

Jak zawsze rzeczowy upominek otrzymał każdy uczestnik turnieju. Tradycyjnie najcenniejszym był rower ufundowany przez prezesa KS Warta, dwukrotnego medalisty olimpijskiego - Marka Łbika. Konkurs rysunkowy związany z grudniową imprezą wygrało rodzeństwo Wochnów: Hanna (UKS SP 26). Filip i Jakub (obydwaj z KS Warta) i Dominik Pilarczyk z UKS SP 26). Nagrodzono najmniejszego uczestnika turnieju mierzącego 124 cm Jana Snelę z KS Lipno Stęszew. W hokejowym konkursie wzięli również udział rodzice.