Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Druga porażka z Hiszpanami

włącz .

Polacy przegrali w Alicante z Hiszpanami w drugim spotkaniu kontrolnym. Tym razem wysoko 2:7 (0:2). Bramki dla naszej reprezentacji strzelili: Bartosz Żywiczka (34, krótki róg) i Paweł Bratkowski (52).

- Gospodarze zagrali zdecydowanie lepiej aniżeli w środowym meczu - powiedział trener Polaków Karol Śnieżek - także wygranym przez nich, ale tylko 5:4. Moi zawodnicy ustępowali rywalom szybkością. Mieli też wiele strat. Na dodatek nie radzili sobie z pressingiem.

Polacy od 10 bm. przebywają w Alicante na zgrupowaniu przed turniejem II Rundy Ligi Światowej w Singapurze (17 - 25 stycznia 2015 r.). To jedna z kwalifikacji do igrzysk w Rio de Janeiro w 2016 roku. W pierwszej fazie w grupie biało-czerwoni zmierzą się kolejno z: Singapurem (17 stycznia), najtrudniejszym przeciwnikiem - Japonią (18 stycznia) i Bangladeszem (20 stycznia). W równorzędnej grupie zagrają: Malezja, Oman, Ukraina i Fidżi. Do III rundy awansują 3 pierwsze zespoły z Singapuru.

W niedzielę, 21 bm trzecie i ostatnie spotkanie w Alicante z Hiszpanią, wicemistrzem olimpijskim z Pekinu w 2008 roku. 22 bm. powrót do kraju i już 28 grudnia wylot na zgrupowanie i mecze kontrolne przed LŚ do Malezji.

(AK)