Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Integracyjny wyjazd Kolejorza

włącz .

Nowy sztab szkoleniowy opiekuje się piłkarzami Lecha już drugi tydzień. W tym czasie uczestniczyli oni w wielu treningach, które sami określają jako ciężkie, ale i ciekawe oraz zróżnicowane. Dotyczy to jednak mniej więcej połowy składu pierwszej drużyny. Inni zawodnicy leczyli się lub wyjechali na zgrupowanie reprezentacji. Albo jedno i drugie. Teraz będzie okazja dłużej razem przebywać i wspólnie trenować.

W piątek przed południem piłkarze Lecha wyjeżdżają do Białegostoku. W sobotę o godzinie 18 zagrają tam ligowy mecz przeciwko Jagielloni. To będzie debiut nowego Lecha. Ma to być bowiem inna drużyna, nawet jeżeli początkowo będzie grała prawie tak samo, jak do tej pory. Zmiany mają być wprowadzane stopniowo. Autokar z ekipą Lecha wróci na Bułgarską w niedzielę nad ranem. Piłkarze odpoczną, a w poniedziałek udadzą się na trzydniowe zgrupowanie.

Wybierają się w okolice Międzychodu. Zachodnia Wielkopolska to piękne okolice, jednak zawodnicy Lecha nie po to tam jadą, by napawać się krajobrazem czy zbierać grzyby. Czeka ich ciężka trzydniowa praca. Na zakończenie rozegrają sparingowe spotkanie z miejscową drużyną – Wartą Międzychód. Potraktowane to zostanie, jak informuje oficjalna strona klubu, jako kolejne wydarzenie z ramach akcji Lech na Landach.

To będzie gratka dla miejscowych kibiców Kolejorza, a takich tam nie brakuje. Nie tylko obejrzą swoją drużynę w akcji, ale i spotkają się z zawodnikami, porozmawiają z nimi i z trenerami, zrobią pamiątkowe zdjęcia, z pierwszej ręki dowiedzą się, co nowego w Lechu. Odbędzie się to w środę 17 września, a pierwszy gwizdek w meczu Lech - Warta zabrzmi o godzinie 17. Na stadionie będzie mogło zasiąść maksymalnie tysiąc widzów.