Polacy młodzieżowymi wicemistrzami Europy w hokeju halowym

Reprezentacja Polski, pod wodzą trenera Jacka Adriana, broniła w Wiedniu tytułu mistrzów Europy w halowej odmianie hokeja na trawie wywalczonego w 2017 roku. Wcześniej (2013 i 2015) wygrała Austria. Po raz czwarty  z kolei biało-czerwoni w finale zmierzyli się z Austriakami. W regulaminowym czasie było 3:3. Do przerwy był remis 1:1. Polacy prowadzili 3:1 po dwóch bramkach Krystiana Sudoła (2, 31 min) oraz Maksymiliana Koperskiego (26), ale w ostatniej minucie rywale doprowadzili do remisu. W rzutach karnych gospodarze wygrali 4:3

Wcześniej w grupie B Polska w piątek zremisowała z Rosją 3:3 (3:2) po golach Dominika Karulaka, Mateusza Nowakowskiego i Jacka Kurowskiego oraz pokonała Włochy 3:1 (2:0) po bramkach: Sudoła 2 i Nowakowskiego, a w sobotę wygrała z Turcją 3:2 (1:0) - gole: Karulak, Eryk Bembenek, Sudoł. W tabeli grupy B biało-czerwoni zajęli z 7 punktami pierwsze miejsce. Drudzy byli Włosi - 4 pkt., trzecia Turcja - 3 i czwarta Rosja - 1.
W półfinale Polska zdecydowanie pokonała 5:2 (1:2) Szwajcarię, drugą drużynę z równorzędnej grupy A. Sudoł strzelił 3 bramki, a po jednej Karulak i Koperski.