Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Mistrzostwa Świata: pierwsze sukcesy Figo i Ediego

włącz .

Reprezentant Our Team Poznań, ambasador DRUŻYNA SZPIKU Adrian Figo Szymanowski, w ćwierćfinałowym pojedynku Mistrzostw Świata juniorów w kickboxingu low kick kat. 75 kg, ciężko znokautował Kazacha ASHIROV AMIR. Oponent Figo po potężnym kopnięciu w głowę potrzebował specjalistycznej pomocy, by opuścić matę ringu. Tym samym wychowanek Łukasza i Jakuba Smolińskich wywalczył co najmniej brązowy medal najważniejszego w karierze dla kickbokserów turnieju. W półfinałowym starciu skrzyżuje rękawice z Ukraińcem o nazwisku Putilof Serhii.

Drugi z zawodników Our Team Poznań Mateusz Edi Kupijaj w kategorii 57kg w pojedynku półfinałowym skrzyżuje rękawice z Rosjaninem Danirem Drushovem. Kupijaj do Polski także wróci co najmniej z brązowym medalem.
- Dziękujemy wszystkim wspierającym akcję WIELKA ZBIÓRKA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH ŚWIATA W KICKBOXINGU. W szczególności dla Schmidt Bike&Service , CITYZEN, Mielenko J&M Ośrodek Wypoczynkowy , Hero Sport , Bistro u Grzegorza ,DOBRY ADRESoraz poznańskich mediów, bez Waszej pomocy wyjazd i sukcesy naszych podopiecznych byłyby niemożliwe  - komentują trenerzy Łukasz i Jakub Smolińscy .