Futbol amerykański: Bezsilne Kozły

Drużyna Primacol Lowlander Białystok nie dała szans Kozłom Poznań w trzeciej kolejce rozgrywek Topligi w futbolu amerykańskim. Gości nie osłabiły ciężkie starcia w poprzednich kolejkach z mocnymi ekipami. Dali poznaniakom solidną lekcję futbolu amerykańskiego zwyciężając 35:0. Gospodarze nie radzili sobie z potężną obroną ekipy z Białegostoku, która łatwo wyszła na prowadzenie i nie oddała go do samego końca tego jednostronnego pojedynku.

Pierwsza kwarta zdecydowanie dla gości. Kiedy nawet Kozły dochodziły do głosu i mogły zdobywać jardy, na przeszkodzie stawały im indywidualne błędy. Próbowali nawiązać walkę i zewrzeć szeregi w kolejnych kwartach, nie byli jednak w stanie niczego zdziałać. W obecności ok. 100 osób, które zjawiły się na stadionie przy ul. Słowiańskiej, przegrali ten mecz z kretesem.

Kozły Poznań – Primacol Lowlanders Białystok 0:35 (0:14, 0:28, 0:35, 0:0).