Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Warsaw Eagles wygrywają w Poznaniu z Kozłami

włącz .

Wynik meczu – 31:0 dla gości (0:0, 17:0, 0:0, 14:0). To było piąte zwycięstwo w sezonie Orłów, którzy umocnili się na drugim miejscu w tabeli Topligi. Poznańskie Kozły, z dwoma zwycięstwami i czterema przegranymi, zajmują czwartą lokatę, czyli ostatnią premiowaną awansem do play off.

 

Najlepszym zawodnikiem Eagles był wszechstronny Clarence Anderson, który błyszczał zarówno w ataku, jak i obronie. Gracz ten zdobył jedno przyłożenie po przechwycie i dwa po podaniach nowego rozgrywającego warszawian Andrew Bettencourta. Znakomicie w ataku spisał się skrzydłowy Michał Śpiczko, który złapał sześć piłek i popisywał się znakomitymi zdobyczami jardowymi. W obronie na wyróżnienie zasługuje postawa całego korpusu defensive backs. 

W ataku Kozłów wyróżnił się rozgrywający Patryk Barczak, który na boisku pojawił się dopiero pod koniec meczu. Mimo tego, jego wejście tchnęło życie w bezbarwną ofensywę poznanian. Najlepszym zawodnikiem obrony był powracający z ligi niemieckiej Filip Kłoskowski. Dobrze zaprezentował się też pierwszoroczniak w Toplidze, grający w trzeciej linii obrony Mikołaj Cieśla.