Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Hala Energetyka odnowiona

włącz .

700 tysięcy zł kosztował remont hali Energetyka stojącej u zbiegu ulicy Bukowskiej i Grunwaldzkiej. Jego stan był tragiczny, teraz to inny świat. Sam parkiet kosztował 140 tysięcy zł. Podobno będzie teraz jednym z najlepszych w Poznaniu.

Lechowy joker nie chce być jokerem

włącz .

Specjalnością mlodego napastnika Pawła Tomczyka jest strzelanie bramek w końcówkach meczu, krótko po wejściu na boisku. Tak było w barwach Piasta, do którego był w rundzie wiosennej wypożyczony, tak było w Gliwicach, ale już w barwach Kolejorza, a także w ostatnim spotkaniu przeciwko Cracovii. On jednak wolałby grać od pierwszej minuty. Jego pech polega niestety na tym, że w tym sezonie trafia wyłącznie jako zmiennik.

Lech znów zawiódł liczną publiczność

włącz .

Potwierdziło się, że Kolejorz radzi sobie tylko z zespołami słabszymi. Gdy do Poznania przyjadą te mądrze ustawione przez trenerów, potrafiące wykorzystać słabości młodych piłkarzy, wyniki są takie, jak w dwóch ostatnich spotkaniach. Wyrachowana, dobrze zgrana, przy aprobacie sędziego stosująca wiejskie zagrywki Cracovia wygrała na Bułgarskiej pierwszy raz od 2006 roku.

Dariusz Skrzypczak: wróciłem do Lecha tego samego, ale innego

włącz .

Gdy grałem w Lechu wydawało mi się, że nie może być lepszego dopingu, niż na naszym stadionie. Teraz widzę, że jednak może być dużo lepiej. To jest absolutny top. Kibice wspierają Kolejorza bez przerwy, przez 90 minut. W Szwajcarii tego nie ma, choć poziom sportowy, jak wskazują wyniki, jest tam wyższy.

Reprezentant Gumny

włącz .

Wciąż nie wiadomo, czy jeszcze tego lata Robert Gumny przeniesie się do innej ligi, choć prawdopodobieństwo transferu maleje z godziny na godzinę. Wiadomo natomiast, że młody obrońca Lecha otrzymał powołanie do reprezentacji Polski, jako jeden z trzech piłkarzy grających w polskiej ekstraklasie.