Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Remis na początek. Mogło być gorzej, ale i lepiej

włącz .

Po pierwszej połowie wydawało się, że Lech jest zbyt słaby, by nie przegrać. Brakowało mu napastnika. Piłkarsko, ale i fizycznie Piast był lepszy. W drugiej połowie Kolejorz pokazał dużo więcej, zwłaszcza po czerwonej kartce dla rywala. Tomczyk, który zbyt późno wszedł na boisko, wyrównał. Nie udało się zdobyć jeszcze jednego gola.

Kolejorz wykorzysta zmęczenie Piasta?

włącz .

Piast Gliwice fatalnie rozegrał ostatnie minuty dwumeczu z BATE Borysów i pożegnał się z Ligą Mistrzów. Trzy dni później zmierzy się u siebie z Lechem Poznań, który obserwował i analizował grę najbliższego przeciwnika, specjalnie się do tego spotkania przygotowuje i z pewnością zmęczony fizycznie ani psychicznie nie będzie.

Dariusz Żuraw: Ofensywa będzie znakiem firmowym Lecha

włącz .

Trener Lecha informuje, że kadra Lecha na nowy sezon jest zamknięta. Klub jest przygotowany do zastąpienia Roberta Gumnego, gdyby młody gracz został sprzedany. Kadra Kolejorza jest zróżnicowana wiekowo, a w wychowankach pokłada wielkie nadzieje. W sparingach wypadli obiecująco. Nie podjął decyzji w sprawie składu na pierwszy mecz.

Waży się przyszłość Roberta Gumnego

włącz .

Boczny obrońca Lecha Poznań lada chwila może zmienić klub, bo zapytań i ofert nie brakuje. Transfer ten miałby zbawienny wpływ na klubowy budżet. Władze klubu jednak liczą się z tym, że młody gracz zostanie w Poznaniu na rundę jesienną.

Kolejorz pokazał się kibicom. W nowych koszulkach

włącz .

Centrum handlowe „Posnania” 13 lipca o godzinie 13 zatłoczyło się jeszcze bardziej niż w inne soboty poprzedzające niedziele z zakazem handlu. Mnóstwo ludzi przyszło na prezentację drużyny Lecha Poznań, prowadzoną przez Mezo. Piłkarze przekonali się, jak duże jest oczekiwanie sukcesu. Optymizmu im nie brakowało.