Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Ivan Djurdjević poza Lechem

włącz .

Lech Poznań pokazuje Polsce brzydką twarz. Najbrzydszą zobaczył Ivan Djurdjević, dla którego to nie jest zwykły klub, lecz coś znacznie ważniejszego. Właśnie prysły jego marzenia o związaniu się z Kolejorzem na długo. Pozostało wielkie rozczarowanie i niesmak po czymś, czego nie mógł się spodziewać w najczarniejszych snach.

Biofarm przegrał domowe spotkanie

włącz .

Poznaniacy ulegli Polfabrmexowi Kutno 70:73. Punkty dla Polfarmexu zdobyli: Kurpisz 20, Smorawiński 17, Czyż 12, Samsonowicz 10, Lewandowski 5, Gruszczyński.

Djurdjević poszedł w ślady sześciu poprzedników

włącz .

Po meczu z Lechią Ivan Djurdjević przestał pełnić funkcję pierwszego trenera Lecha Poznań – tak brzmi lakoniczny komunikat opublikowany przez Lecha Poznań. Tego kroku nie należy traktować jako porażkę niedoświadczonego szkoleniowca, ale ludzi nieudolnie rządzących klubem.

Klub coraz mniej poważny

włącz .

Po zdobyciu mistrzostwa Polski w 2010 roku Lech nie poszedł za ciosem, lecz przystąpił do równoważenia budżetu. Szczycił się spokojnym, biznesowym zarządzaniem, unikaniem szaleństw transferowych. Podejmował przy tym decyzje sprzeczne ze sobą, szkodliwe, nakazujące wątpić w rozsądek tych, co za ten interes odpowiadają. I osiągnął stan dzisiejszy.

Lech znów przegrywa. Trener zwolniony

włącz .

Osiem lat temu Lech odniósł jedno z największych swych zwycięstw – pokonał Manchester City. Dziś po dumnym, niezłomnym Kolejorzu pozostało wspomnienie, ale kibice mogą czuć wielką satysfakcję, bo budżet klubowy został zrównoważony i kontynuowane jest biznesowe zarządzanie. Co prawda znów w trakcie rozgrywek trzeba było wyrzucić trenera, ale spokojna praca na pewno przyniesie efekty. Mocni razem.