Djordje Crnomarković w Lechu

Pochodzacy z Serbii środkowy obrońca podpisał z Kolejorzem trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok. To trzeci zagraniczny zawodnik, którego Lech pozyskał latem w miejsce wielu, z którymi się rozstał. Nadal potrzeba mu przede wszystkim obrońców.

Do tej pory Crnomarković był piłkarzem wicemistrza Serbii, Radnicki Nisz. Pochodzi z Belgradu. Grał w wielu klubach ze swego kraju. Roczna gra w lidze słoweńskiej zakończyła się niepowodzeniem, nie przebił się do składu Olimpiji Lublana i wrócił do Serbii. Ostatni sezon był jego najlepszym w karierze, wzbudził zainteresowanie Partizana Belgrad. Rozegrał 39 spotkań, zaliczył asystę.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni, że dołączył do nas Djordje Crnomarković. W zeszłym sezonie był on jedną z kluczowych postaci rewelacji rozgrywek serbskiej SuperLigi i tam też zwrócił naszą uwagę. Serb pasuje do naszego stylu gry i liczymy, że w pełni pokaże swoje umiejętności, którymi zainteresował nas podczas ostatniego roku – mówi Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Lecha.

– Jestem zaszczycony, że mogę dołączyć do Lecha Poznań, ponieważ jest to najbardziej utytułowany klub w mojej karierze. Przed przyjazdem rozmawiałem na jego temat z moimi kolegami występującymi w ekstraklasie, czyli Todorovskim oraz Sedlarem. Obaj mówili same pozytywne rzeczy i zwracali uwagę na wyjątkowych kibiców – twierdzi nowy zawodnik Kolejorza.

Zdjęcie: lechpoznan.pl/fot. Przemysław Szyszka

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

AliExpress sponsorem Lecha Poznań

Jeszcze jedno tej jesieni wspaniałe wydarzenie dla Lecha. Globalna platforma sprzedaży, AliExpress została sponsorem klubu. Pierwszy raz promuje się w ten sposób. Na początek w

jakub kamiński

Kolejny wychowanek Lecha w reprezentacji

W czerwcu skończył 18 lat. Właśnie został reprezentantem Polski, jest potencjalnie najdroższym zawodnikiem ekstraklasy. Jakub Kamiński rozwija się w sposób nieprawdopodobny. Marka akademii Lecha Poznań