Derby Poznania dla TPS Winogrady

Derby ligi okręgowej, rozegrane na boisku na Śródce, zakończyły się nadspodziewanie łatwym zwycięstwem TPS Winogrady nad Wiarą Lecha. Do tej pory drużyna kiboli radziła sobie świetnie, wygrała m.in. z liderem, rozgromiła ekipę ze Stęszewa. Winogrady natomiast grały słabo. Można się było spodziewać łatwego zwycięstwa Wiary Lecha.

[widgetkit id=210]

Było odwrotnie, już do przerwy wynik brzmiał 2:0, na samym początku drugiej połowy drużyna kiboli łatwo straciła trzecią bramkę, czwarta padła po pięknym strzale z dystansu. Honorowy gol dla Wiary Lecha padł dopiero w doliczonym czasie gry. Bramki: Michał Niedźwiedzki – Jakub Nowacki, Łukasz Leda, Kamil Lulka, Ernest Maćkowiak.