Ciekawie w hokejowych potyczkach w Poznaniu i w Gnieźnie.

W samo południe atrakcyjne derby Poznania w męskiej ekstraklasie hokeja na trawie. AZS Politechnika Poznańska, po remoncie płyty podejmie na boisku przy ul. Przystań 1, obrońcę tytułu i lidera -  Grunwald. Tego samego i o tej samej godzinie ciekawy mecz w Gnieźnie. Miejscowy Start 1954, zarazem wicelider tabeli zagra z wicemistrzem Polski - Pomorzaninem Toruń.

Derby Śląska, po dłuższej przerwie, w najwyższej klasie rozgrywkowej. Siemianowiczanka u siebie zagra w niedzielę o godz. 12 z beniaminkiem – Ósemką Tarnowskie Góry.

Dwa mecze także 20 bm. o godz. 14: LKS Gąsawa – AZS AWF Poznań i Polonia Środa Wielkopolska – Stella Gniezno.

 

Hokejowe wicemistrzynie kontra mistrzynie

Wicemistrz kraju i lider tabeli AZS Politechnika Poznańska w niedzielę (godz. 14) w najciekawszym meczu kolejki zmierzy się na własnym boisku (ul. Przystań 1) z mistrzem Startem Brzeziny. Tego samego dnia w Gąsawie o godz. 12 przy Sportowej 1 LKS Rogowo zagra z Ósemką Tarnowskie Góry.

(AK)

Udostępnij:

Podobne

Słabość Lecha nadzieją Luksemburczyków

Carlos Fangueiro, trener F91 Dudelange, nie ma złudzeń: Lech jest faworytem, nie ma co porównywać jakości piłkarzy obu zespołów i wysokości budżetów. Luksemburczycy nie przyjechali

Na transfery trener nie liczy

Pokonanie w dwumeczu mistrza Luksemburga da Lechowi awans do fazy grupowej Ligi Konferencji. Trzeba będzie łączyć występy w Europie z ekstraklasą. Trener John van den