Black Roses rosną w siłę

Poznańskie rugbystki, biorące udział w mistrzostwach Polski „siódemek”, spisały się znakomicie. Zajęły drugie miejsce, pozwalając się wyprzedzić tylko doświadczonej drużynie z Gdańska, w której grają czołowe polskie zawodniczki. Nowe rozgrywki mogą być dla młodej poznańskiej drużynie jeszcze lepsze.


[widgetkit id=536]

 

Drużynę opuści Natalia Pamięta, przechodząca do Biało Zielonych Ladies Gdańsk. Natomiast 18-letnia Cristina Veneri zmienia miejsce zamieszkania i też zakończyła współpracę z Posnanią. W poznańskiej drużynie pojawią się nowe twarze. Z Juvenii Kraków przychodzi Marta Jarocka. Wielokrotna reprezentantka Polski i trenerka z pewnością będzie dużym wzmocnieniem. Poznański klub zasiliła też inna krakowianka, Iwona Zaklikowska.

W ekipie Black Roses będą też występować Ukrainki: Olga Blanutca i Marina Borodina, reprezentantki swego kraju. Ukraińskie kobiece rugby siedmioosobowe jest na fali wznoszącej, więc obie zawodniczki powinny pozytywnie wpłynąć na siłę Black Roses.

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Tiba

Tiba w Lechu na dłużej

Trudno wyobrazić sobie ekipę Lecha bez Pedro Tiby. Jego kontrakt wygasłby za rok. Na szczęście został przedłużony. Piłkarz i klub nie kryją satysfakcji i twierdzą,