Biofarm pokonał zespół z Prudnika

Poznańscy koszykarze pokonali Pogoń Prudnik 93:86 (24:15, 17:22, 27:25, 25:24). Punkty zdobyli: Metelski 17, Jankowski 16, Flieger 15, Kurpisz 13, Rostalski 8, Gruszczyński 7, Bręk 6, Samsonowicz 5, Tomaszewski 2, Czyż 2, Lewandowski 2.

[widgetkit id=562]

Po pierwszej, bardzo dobrej kwarcie w wykonaniu koszykarzy Biofarmu zapowiadało się na niezły mecz i łatwe zwycięstwo gospodarzy. Druga, wygrana przez gości  trochę ostudziła zapały kibiców, ale to nie oznacza, że mecz stracił na atrakcyjności. Sporo emocji było po przerwie, minimalne wygrane kwarty poznaniaków zapewniły końcowy sukces.

Po dobrym, ciekawym meczu punkty zasłużenie pozostają w Poznaniu, no i Biofarm umacnia się w środku ligowej tabeli. Za tydzień wybiera się do Słupska na rewanżowy mecz z Czarnymi, z którymi w pierwszej rundzie wygrali u siebie.