Biofarm łatwo się nie poddał

Porażka z wyżej notowaną drużyną z Tych ujmy koszykarzom Biofarmu nie przynosi. Pp0 czterech kwartach był nawet remis, goście wygrali dopiero po dogrywce. Biofarm Basket Poznań - GKS Tychy 87:93(25:25, 21:15, 19:20, 17:22, 5:11).

[widgetkit id=438]

Pierwsza kwarta bardzo dobra  i wyrównana. Druga to naprawdę dobra gra i pokaz agresywnej, nie ustępliwej koszykówki w wykonaniu poznaniaków.  Aż chce się oglądać taką koszykówkę. Po przerwie, mimo przegranych kwart, ciąg dalszy bardzo dobrej koszykówki. Koszykarze z Tych byli ewidentnie zaskoczeni postawą Biofarmu. Dla całej drużyny trenera Szurka słowa uznania, takiej koszykówki  chcą oglądać kibice

W przerwie meczu Piotr Wieloch otrzymał od Bartłomieja Tomaszewskiego symboliczną koszulkę za zdobycie 1000 punktów na I ligowych parkietach. Biofarm – Fiszer 17, Struski 12, Kurpisz 12, Wieloch 12, Konopatzki 10, Metelski 10, Gruszczyński 5, Samsonowicz 4, Smorawiński 3, Czyż 2.