Aktywnie w gminie Dopiewo

Kto czuje, że powinien zgubić trochę poświątecznych kalorii, powinien 28 grudnia wybrać się do hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie, gdzie zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z różnych aktywności fizycznych podzielone na panele tematyczne.

W programie:

10-10:45 piłki szwedzkie

11-12:30 pokazy i nauka tricków piłki nożnej

12:45-13:45 Zumba Fitness

Wszystko to oczywiście całkowicie za darmo!

Natomiast o godzinie 15 startują Turnieje Tenisa Stołowego i Badmintona. Rozgrywki będą podzielone na kategorie:

Tenis Stołowy:

I Młodzież rocznik 2002 i młodsi

II Oldboje rocznik 1972 i starsi

III OPEN od godz. 15:30

Badminton:

OPEN

Zgłoszenia przyjmowane będą już od godz. 10 do godz. 14:45. Wpisowe wynosi 10 zł za osobę dorosłą. Dzieci, młodzież oraz osoby zameldowane w Gminie Dopiewo mogą wystartować za darmo! Formuła zawodów uzależniona będzie od liczby zgłoszonych zawodników.

Szczegóły dotyczące  tego dnia znajdą się na stronie www.gosir.dopiewo.pl oraz na fecebook-u. Zapraszamy!

II Turniej XVII Grand Prix Orlików i Żaków

W weekend 13-14 stycznia 2018 roku w hali sportowej GOSiR Dopiewo odbędą się II Turnieje XVII Grand Prix w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa WZPN Pawła Wojtali. Patronat honorowy nad Grand Prix Orlików objął starosta poznański Jan Grabkowski, natomiast nad Grand Prix Żaków wójt gminy Dopiewo Adrian Napierała. Szczegółowe wyniki po I Turnieju dostępne będą na stronie www.gosir.dopiewo.pl.

Zapraszamy wszystkich do kibicowania młodym zawodnikom!

Udostępnij:

Share on facebook
Share on twitter

Podobne

Brak transferów pracy trenerowi nie ułatwia

Maciej Skorża liczył, że przygotowania do nowego sezonu będzie mógł zacząć z nowymi piłkarzami. Otrzymał tylko Portugalczyka Pereirę, prawego obrońcę i wcześniej zakontraktowanego Radosława Murawskiego.

Superliga hokeja na trawie finiszuje

Zakończono część rozgrywek superligi hokeja na trawie mężczyzn. Pierwsze miejsce zajął obrońca tytułu Grunwald Poznań, a drugie Pomorzanin Toruń. Te dwa zespoły zagrają w najbliższy

Nowi trenerzy w sztabie Macieja Skorży

Za przygotowanie fizyczne piłkarzy Lecha będzie odpowiadał czeski trener Antonin Čepek, współpracujący z Karolem Kikutem. Trenerem bramkarzy został Maciej Palczewski, znany z pracy m.in. w