Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Aktualności

Posnania pokazała swoich rugbystów 07. Ruszają rozgrywki

włącz .

Siedmioosobowe drużyny Posnanii wznawiają rozgrywki. W klubie Gravitacja, działającym w Centrum Handlowym Posnania (nomen omen!) odbyła się prezentacja zespołu kobiecego, męskiego, kadry trenerskiej. Nadzieje na sukcesy w 2018 roku są duże – nie tylko w Ekstralidze, ale i w reprezentacji narodowej. Przy okazji zaprezentowane zostały stroje meczowe Pitbull West Coast.

No images found.

Kobieca drużyna Black Roses, cechująca się najmłodszym w Ekstralidze składem, od pięciu lat utrzymuje się na podium Mistrzostw Polski (podobnie jak Biało Zielone Gdańsk). Zespół jest zresztą systematycznie odmładzany. Kapitan Agnieszka Kowalczyk to reprezentantka Polski. – Niebawem z reprezentacją jedziemy na turniej do Hongkongu. Mamy szanse uczestniczyć w rozgrywkach z udziałem czołowych reprezentacji – mówi pani kapitan. Drużyna Black Roses rozgrywki w 2018 roku zainauguruje w Poznaniu – turniej odbędzie się 24 marca.

Seniorski zespół Posnanii, też jeden z czołowych w kraju, rywalizujący o pierwszeństwo z Lechią Gdańsk, w ubiegłym sezonie pozyskał gwiazdę – Szymona Sirockiego. To jeden z najszybszych i najlepiej punktujących zawodników w Europie, reprezentant Polski. Turniej o Puchar Polski odbędzie się już 24 marca w Warszawie, a 14 kwietnia w Sosnowcu odbędzie się kolejny turniej o Mistrzostwo Polski. Finałowy turniej zaplanowany został na 23 czerwca w Poznaniu, tydzień później w Gnieźnie odbędzie turniej o Puchar Polski.