Jeszcze nas nie polubiłeś? Do dzieła!:)

Aktualności

Zawody CSI4. Najlepsze konie, świetni jeźdźcy

włącz .

Hipodrom Wola, Poznań 15-18 czerwca. Będzie można podziwiać 260 koni, ponad stu zawodników walczących o nagrody, których pula wyniesie 860 tysięcy. Zapowiadają się niemałe emocje, to zawody bardzo wysokiej rangi. Warto oglądać Międzynarodowe Zawody Konne – VIII Memoriał Macieja Frankiewicza, ale nie zabraknie i imprez dla amatorów, w tym dla dzieci.

W Poznaniu pokażą się medaliści olimpijscy, a także mistrzostw świata i Europy. Każdego dnia coś ciekawego na Woli będzie się działo od rana do wieczora. Kulminacją wydarzeń będzie Grand Prix rozgrywane w niedzielę. Uczestniczy powalczą nie tylko o nagrody finansowe, ale i o kwalifikacje do tegorocznych mistrzostw Europy i przyszłorocznych mistrzostw świata.

Na Woli coś dla siebie znajdą całe rodziny. Można nie tylko obejrzeć czołowych jeźdźców świata, wspaniałe konie, ale i być świadkiem popisów niemieckiej grupy Degenhof, z udziałem koni, psów i innych zwierząt. Będzie też okazja obcować ze sztuką mającą związek z końmi, dzieci wezmą udział w zabawach, będą miały okazję obcować z kucykami.